Staň se dobrým masérem / masérkou.

Otevři své vlastní masérské studio a

vybuduj si úspěšnou masérskou praxi.


Kompletně Vás provedu otevřením, rozjezdem

a rozvojem Vašeho masérského studia.

Sdílím své mnohaleté zkušenosti z rozjezdu a provozu tří úspěšných masérských studií. Ukazuji mnoho funkčních a osvědčených postupů. Dostanete doporučení, zkušenosti a rady do začátku i pro další rozvoj Vašeho masérského studia. Výuku kombinuji s technikami koučinku pro snazší objevení a realizaci Vašich talentů a Vašeho skutečného potenciálu.

Zde jsou hlavní témata, kterými Vás provedu:


Otevření masérského studia

Kvalita a jedinečnost masáží a maséra

Záměr, naladění a vnitřní kompas

Cílové skupiny zákazníků

Přirozený marketing pro maséry

Doporučení pro masérskou praxi

Ceny a akce

Internetová prezentace pro maséry

Praktické příklady marketingových akci pro maséry

Hodnocení účastníků mého kurzu:

"Jak úspěšně otevřít a provozovat masérské studio"


Na Dušanově přístupu je vidět, že to, co dělá, pro něj není práce, ale poslání a toto poslání vykonává srdcem. Je to člověk intuitivní, empatický a vyzařuje z něho pozitivní energie. Potřebovala jsem informace o tom, jak otevřít a provozovat své masérské studio. Na kurzu jsem se dozvěděla spoustu informací a rad, jak překonat počáteční překážky a jak podnikání správně uchopit a rozjet. Získala jsem jasnou představu toho, jaký je můj záměr a jaké jsou moje vize.

Renata Nacházelová

Kurz "Jak úspěšně založit a provozovat masérské studio" doporučuji všem začínajícím masérům a masérkám, kteří chtějí nejen pomáhat lidem, ale taky efektivně v pohodě pracovat v souladu s rodinou a u toho i vydělávat peníze. Na kurzu se mi nejvíc líbil perfektně vypracovaný systém podnikání od A do Z - dle mého názoru je to podáno opravdu "blbovzdornou" zábavnou formou, kdy i bez předchozích podnikatelských zkušeností se může každý, dle tohoto návodu, postavit na vlastní nohy. Oceňuji bezva atmosféru, Dušanovu kreativitu, humor a krásné propojení duchovna s naší hmotnou realitou. Za mne 1*.

Daniela Němčáková

Chtěl bych moc Dušanovi poděkovat za kurz Jak úspěšně otevřít a provozovat masérské studio. Dostalo se mi mnoha informací o tom, jak bych mohl ještě více zefektivnit své podnikání v oboru masáží a terapií. Díky dlouholetým Dušanovým zkušenostem a velké snaze o pochopení všech zúčastněných, formou cílených dialogů v průběhu kurzu, a osobnímu přístupu si hodně poznatků vezmou jak začínající maséři, tak jej ocení i ti zkušení. Vše bylo velice příjemně podáno a odcházel jsem s hlavou plnou nových plánů a chutí do další práce.

Lukáš Vaněček

Dušanův kurz úspěšné masérské studio není suchopárná teorie, ale přináší spoustu použitelných informací a poznatků z praxe. Na kurzu jsem získal ucelený návod, jak rozjet své masérské studio.

Martin Straka

Mé konzultace se odehrávají přes Skype či Appear.in

Můžte si zvolit jednotlivé konzultace nebo jejich výhodné balíčky


Hodinová konzultace konzultace 60 minut - cokoliv potřebujete vyřešit ohledně masáží a masérského podnikání. 800 Kč
Balíček - úspěšný rozjezd masérského studia 3x konzultace 60 minut - kompletní know how pro úspěšný rozjezd masérského studia 2100 Kč
Balíček - úspěšný rozjezd a rozvoj masérského studia 5x konzultace 60 minut - kompletní know how pro úspěšný rozjezd a další rozvoj masérského studia 3000 Kč

Chci vědět jak rozjet své masérské studio