Pravidelný profesní online koučink pro maséry a masérky

Od soboty 23.6.2018 začínám pravidelné profesní online koučinky pro maséry a masérky. V zahraničí už je celkem běžné, že maséři a masérky mají svého profesního kouče, nebo jsou v nějakém masérském klubu či masérské organizaci, která je podporuje, zastřešuje, vzdělává, radí, rozvíjí a propojuje s dalšími kolegy. U nás v Čechách nejsou masérské zastřešující organizace zatím nijak vyvinuty, aby byly skutečnou pomocí a podporou svých členů. Pro propojování, komunikaci a sdílení masérů jsem minulí rok založil tři facebookové skupiny, které se rychle rozrůstají. Naleznete je jednoduše, všechny mají v názvu „úspěšné masérské studio“.

Profesní kouč je někdo, kdo má velkou znalost a zkušenost z daného oboru a zároveň se stal koučem. Já jako masér, terapeut, provozovatel tří masérských studií, a i dlouholetý učitel masáží mám velké zkušenosti s rozvojem masérů a masérského podnikání takzvaně z první ruky. Zároveň jsem minulý rok v říjnu prošel skvělým kurzem koučování u Markety Hamrlové a od té doby si již natrénoval koučink na desítkách lidí i několika kurzech, které jsem vedl. A tak dnes s velkou radostí přicházím s dalším krokem – profesním koučinkem pro maséry a masérky.

Protože je to v Českých masérských vodách něco zcela nového, a maséři a masérky často vůbec netuší, v čem by jim profesní masérský koučink mohl být přínosný, rozhodl jsem se, že první sdílený profesní koučink dám každému zájemci zdarma. Podrobné informace o profesním masérském koučinku a možnost se přihlásit je zde.

 

Chcete vědět, jak otevřít masérské studio, pokračujte zde: Jak otevřít masérské studio

Také by Vás mohlo zajímat, kdo je to úspěšný masér, dozvíte se to v tomto článku: Kdo je úspěšný masér?

Na co se zaměřit při rozvoji masérského podnikání se dozvíte zde: Necháváte Vaše masérské podnikání pokulhávat?