Uvažujete o otevření svého vlastního masérského studia a hledáte k tomu všechny potřebné informace?

 

Máte již své masérské studio a nechcete se nechat zaskočit požadavky či kontrolou z úřadů, o kterých jste nevěděli?

Co kdybyste měli k dispozici jednoduchý a ucelený návod jak krok za krokem masérské studio otevřít?

Co kdybyste měli 100% jistotu, že jste na nic podstatného nezapomenete a s jistotou jste mohli vše vyřídit?

Co kdybyste se mohli soustředit na rozjezd masérské praxe a nebát se, jestli máte vůči úřadům vše v pořádku?

16 kroků pro úspěšné

otevření masérského studia

Zjistěte, jak s jistotou otevřít své vlastní masérské studio

a získejte tak pevné základy pro vaši úspěšnou masérskou praxi

Za 7 let, kdy se setkávám s maséry na svých masérských kurzech se velmi často setkávám s mnoha dotazy: Jak otevřít své masérské studio? Co všechno je pro to všechno potřeba udělat, abych na nic nezapomněl? 

Po čase jsem si uvědomil, že žádný takový ucelený návod nikde neexistuje, jen kusé informace často vytržené z kontextu a každému začínajícímu masérovi či masérce zbývá jen obíhat úřady, hledat na internetu nebo se ptát kolegů masérů, kteří sami nemají mnohdy vše zcela v pořádku, aniž by o tom věděli.

Protože jsem sám otevřel a úspěšně provozoval 3 masérská studia, procházel jsem celý tento proces opakovaně. Na mých masérských kurzech se mnou také mnoho masérů a masérek konzultovalo jejich zkušenosti a praxi s otevíráním masérského studia a tedy vím, jak mohou být zkušenosti masérů v jiných regionech různé.

Na základě všech těchto zkušeností jsem vypracoval svůj návod.

16 kroků pro úspěšné otevření masérského studia

Zajímalo mě, co všechno je třeba absolvovat a připravit před začátkem masérského podnikání. E-book 16 kroků pro otevření masérského studia je srozumitelný a jasný. Velmi se mi líbily odkazy pod každou kapitolou, které jsou konkrétní k danému kroku. Také mi pomohl v ujasnění si, co vše je třeba udělat, některé kroky jsem očekávala, jiné jsem si naopak před čtením vůbec neuvědomila. Doporučila bych ho všem, kteří jsou rozhodnutí, otevřít si masérské studio a nechtějí se nechat zaskočit požadavky, o kterých nevěděli.
Tereza Ptáčková
Hledal jsem návod, jak otevřít masérské studio a nakonec se mi zobrazila tato stránka. Zatím studio buduji a vyřizuji veškeré náležitosti na úřadech (jsem přibližně v půlce) a moc mi tento e-book pomáhá 🙂 Dušan Jirásek dělá velmi užitečné věci a jsem i vděčný za založení facebook skupiny pro maséry, která mi velmi pomáhá. E-book byl srozumitelný, pomohl mi hlavně v informacích, kam jít na úřad nejdříve a jak postupovat, kde se zaregistrovat a co je mou povinností. Doporučil bych ho všem nadšencům, kteří si chtějí otevřít masérské studio. 🙂
Ondřej Vacek

Představuji vám svůj e-book, ve kterém celý tento postup sdílím

16 kroků pro úspěšné otevření masérského studia

Mou vizí je předat vám vše tak, jak bych si přál, abych to sám měl, když jsem v masérském podnikání začínal. Díky tomuto e-booku zjistíte, jak s jistotou a krok za krokem otevřete své vlastní masérské studio a získáte tak pevné a stabilní základy pro vaši úspěšnou masérskou praxi.

Není to jen pár rad do začátku, ale ucelený a kompletní návod k úspěšnému otevření masérského studia. Nebudete se již muset obávat, jestli máte či nemáte vše v pořádku a budete se tak moci v klidu soustředit na rozjezd vaší úspěšné masérské praxe. Představuji vám jednoduchý a komplexní návod, jak masérské studio otevřít, se kterým budete mít 100% jistotu, že jste na nic podstatného nezapomněli.

Aktuálně pro rok 2019

Vše na jednom místě

Krok za krokem

Jednoduše

Přehledně

Prakticky

Máte jistotu, že na nic podstatného nezapomenete

Ušetříte spoustu času při shánění všech důležitých informací

Všechny potřebné webové odkazy u každého kroku

Otestováno již 220 maséry a masérkami

Pokud studio již máte, jednoduše zjistíte, jestli jste něco důležitého neopomenuli

30 denní garance vrácení vaší investice

E-book 16 kroků pro otevření masérského studia jsem si pořídila, když jsem se chystala otevřít si své vlastní masážní studio. E-book je srozumitelný a přehledný a nalezla jsem v něm spoustu užitečných a praktických informací. Doporučila bych ho všem, kdo se chystají otevřít si své masérské studio.
Marcela Jiráková
Jsem začínající masérka a hledala jsem jakékoliv informace, které by mi pomohly k otevření mého studia. E-book je srozumitelný a pomohl mi utřídit si, jaké jsou zákonné povinnosti k otevření masérského studia. Doporučila bych ho všem začínajícím masérům hladovým po pomocných informacích. 🙂
Tereza Bozdechová

Máte mou 30 denní garanci vrácení peněz.

Vím, že 17 let mých zkušeností má svoji hodnotu. Prohlédněte si e-booky a až poté se rozhodněte, jestli je to hodnota i pro vás. Pokud nebudete 100% přesvědčeni, že se vám tato investice vyplatí, napište mi a vrátím vám všechny vaše peníze.

Kdy si začnete plnit své sny, když ne dnes?

E-book: 16 kroků pro úspěšné otevření masérského studia

Tento e-book je za 250 Kč

 

Když si to shrneme, můžete za 250 Kč pořídit

malou lahvičku masážního oleje nebo mít:

  • Kompletního průvodce pro otevření masérského studia

  • Jistotu, že jste na nic podstatného nezapomněli

  • Jednoduchý a ucelený návod, krok za krokem

  • Pevné a stabilní základy pro vaší masérskou praxi

E-book 16 kroků pro otevření masérského studia jsem si pořídila, protože nyní po mateřské řeším, kam se v profesním životě ubírat dál. Před mateřskou jsem dělala kancelářskou práci, ale rekvalifikační masérský kurz jsem absolvovala již před lety nejdříve spíše pro zajímavost, ale masáže mě velmi nadchly a myslím, že teď je ten správný čas na změnu. E-book je přehledný, praktický a srozumitelný. Jednoduše popsáno krok za krokem, člověk už nemusí žádné informace dohledávat. E-book mi pomohl zejména v tom, abych se zorientovala, co je třeba pro otevření vlastního masérského studia a na nic nezapomněla. Doporučila bych ho těm, kteří se již věnují masážím, aby na nic ve své praxi nezapomínali a všem, kteří se chtějí začít masážím věnovat, aby byl pro ně rozjezd bez problémů a zbytečně neztráceli čas při vyhledávání informací na internetu, protože zde najdou vše potřebné na jednom místě.
Adéla Hlaváčková
Hledal jsem nějaký souhrn činností nutných pro zahájení masírování. E-book 16 kroků pro otevření masérského studia je perfektně přehledný a srozumitelný. Sbíral jsem informace všude možně a tady byly všechny v krásném balíčku. Doporučil bych ho všem, kteří mají v plánu si otevřít masérské studio.
Jirka Sýkora
V e-booku 16 kroků pro otevření masérského studia je vše krásně a srozumitelně popsané. Rozšířil mi obzory a doporučuji ho všem, kdož se chtějí zabývat masážemi a otevřít si své vlastní studio.
Marie Plocková