Sedíte ve svém masérském studiu, pijete kávu, čaj, kofolu a přemýšlíte,

kde si zaplatíte reklamu, která Vám přivede nové zákazníky?

Mám pro Vás dobrou zprávu: Už nemusíte!

Dokonce ani platit horentní sumy za reklamy v rádiu, novinách či jinde.

Přitáhnout zákazníky na Vaše masáže lze i jinak a bez zbytečně velkých investic.

E-book: Přirozený marketing pro masérská studia

Zjistěte, jak si přirozenými a jednoduchými způsoby marketingu vytvořit stabilní a stále přibývající klientelu a vybudovat si tak dlouhodobě udržitelné masérské podnikání!

Možná právě uvažujete o otevření svého masérského studia a neste si jisti, že v záplavě konkurence uspějete.

Možná, že právě otevíráte své vlastní masérské studio a hledáte cesty, jak dát o sobě vědět a vybudovat klientelu.

Možná, že již své studio máte a chcete rozšířit svou klientelu a mít své úspěšné a dlouhodobě udržitelné masérské podnikání.

Co kdybyste měli k dispozici funkční, jednoduchý a ucelený návod, jak si klientelu vybudovat?

Co kdybyste měli k dispozici přímo z praxe ověřené způsoby, které k budování klientely můžete ihned začít používat?

Co kdybyste měli už od začátku k dispozici know how a zkušenosti někoho, kdo v Čechách vybudoval tři masérská studia, od otevření až po úspěšné a dlouhodobě udržitelné podnikání v týmu masérů a terapeutů?

Od úplného začátku jsem otevřel a úspěšně provozoval tři masérská studia. Zprvu nebyly peníze na rozdávání a potřeboval jsem o sobě dát nějakým způsobem vědět. Po úspěšném rozjezdu jsem také přibíral další maséry a masérky a potřeboval jsem tudíž dostatek klientů nejen pro sebe, ale pro celý svůj tým. To nebylo možné realizovat jednorázovou slevovou reklamní hurá akcí. Bylo zapotřebí fungujícího a udržitelného marketingového modelu, který by bez zbytečně velkých investic času a financí dlouhodobě přiváděl klienty.

Na základě svých letitých zkušeností jsem vypracoval ucelený systém přirozeného marketingu, který Vám představuji ve svém e-booku:

Přirozený marketing pro masérská studia

V tomto e-booku naleznete mnoho jednoduchých a letitou praxí ověřených způsobů k úspěšnému a dlouhodobě udržitelnému masérskému podnikání. Všechny tyto postupy a celý e-book vychází ze samotné praxe. Nejsou to žádné teoretické poučky a marketingové principy vyučující se na školách. Jsou to samotnou a letitou praxí ověřené způsoby, které můžete ihned začít používat.

Co vše s tímto e-bookem zvládnete?


  • Dozvíte se, jak pomocí přirozeného marketingu vytvořit úspěšné a dlouhodobě udržitelné masérské podnikání
  • Naučíte se jak na efektivní komunikaci a sebeprezentaci
  • Budete schopni výrazně podpořit Vaše doporučování nejen Vašimi zákazníky
  • Budete umět využívat mnoho dalších jednoduchých způsobů přirozeného marketingu pro masérské studio

Před rokem jsem otevřela vlastní masérské studio a z osobní zkušenosti (kurz Rituál pěti elementů) vím, že Dušan je studnice cenných informací. Při čtení e-booku jsem si uvědomila své začátečnické chyby, které už nelze vzít zpět, ale ze kterých jsem se ponaučila a nyní úspěšně pracuji na jejich nápravě. V e-booku je spousta zajímavých doporučení a tipů, které se dají dál rozvíjet. Pomohl mi ujasnit si, co od své práce očekávám a co vše jsem nebo nejsem ochotna udělat pro její rozvoj po stránce propagace. Probudil ve mně kreativitu, která je zpestřením nejen pro mě, ale i pro mé zákazníky. Určitě e-book doporučuji všem začínajícím masérům, kteří si chtějí otevřít své studio a chtějí se vyvarovat zbytečným chybám začátečníků, ale i zkušenějším masérům, kteří zde mohou najít nové nápady a inspiraci.

Jitka Machalická

Co konkrétně v tomto e-booku naleznete?


Myšlenkové nastavení

Vaše cílová skupina zákazníků

Archetyp cílového zákazníka

Příběh, komunikace a sebeprezentace

Cena jako marketingový nástroj

Doporučení zákazníků

Jak podpořit doporučení

Další nástroje přirozeného marketingu

Další možnosti, jak rozšířit Vaši klientelu

Kupony a permanentky

Motivační věrnostní kartička

Udržovat stálé zákazníky? A jak?

Nejste si jisti, že tento e-book to pravé pro Vás?

Máte mou 30denní garanci vrácení peněz.

Jsem přesvědčený, že se Vám tato investice vyplatí.

Prohlédněte si celý e-book a až poté se rozhodněte.

Pokud nebudete 100% přesvědčeni,

že se Vám tato investice vyplatí,

napište mi a vrátím Vám celou Vaši investici.

E-book Přirozený marketing pro masérská studia mi ukázal, že v cestě za úspěchem při vlastním masérském podnikání, je třeba vždy přemýšlet nejen o profesní kvalifikaci, ale rozvíjet se i v marketingu. Obohatil mě hlavně o tipy, jak pracovat cíleně s myslí a vytvářet si s ní svého ideálního zákazníka a jak cíleně využívat sebeprezentace k lepšímu vztahu se svými klienty. Zároveň dokazuje, že když se chce, tak všechno jde. Dušan ukazuje na svém příběhu, že je možné zřídit masérské studio i v místě, kde se ostatním moc nedaří. E-book je celkově velmi čtivě napsaný, s citem a umem sdělit výstižně důležité informace, a přitom se nerozepisuje složitě, tak že by čtenáře nudil. Doporučuji ho jak začínajícím, tak i pokročilým masérům, kteří plánují další rozvoj svého masérského studia a chtějí se posunout o kousek dále.

Lukáš Vaněčekmajitel masérských studií Bions a Shanti

Kdy se chcete posunout ke splnění svých snů, když ne dnes?

E-book: Přirozený marketing pro masérská studia

Tento e-book je za cenu 600 Kč

Kdyby Vám informace v tomto e-booku přivedli jen jednoho jediného stálého klienta na Vaše masáže, i tak se Vám tato investice vyplatí a vrátí rychle zpět. Jsem však naprosto přesvědčen o tom, že pokud přirozený marketing budete používat, zvládnete toho mnohem více, stejně, jak se to podařilo i mně:

  • Dozvíte se, jak pomocí přirozeného marketingu vytvořit úspěšné a dlouhodobě udržitelné masérské podnikání
  • Naučíte se jak na efektivní komunikaci a sebeprezentaci
  • Budete schopni výrazně podpořit Vaše doporučování nejen Vašimi zákazníky
  • Budete umět využívat mnoho dalších jednoduchých způsobů přirozeného marketingu pro masérské studio

Otázky a odpovědi

Je tento e-book vhodný pro mě?

E-book je pro Vás vhodný, pokud se cítíte nejistí při vstupu do masérského podnikání na vlastní noze a hledáte cestu k svému úspěšnému a dlouhodobě udržitelnému masérskému podnikání. Tento e-book Vám dá jednoduché a přirozené nástroje marketingu, jak si vybudovat a udržet klientelu na masáže a dlouhodobě prosperovat.

Jsou v e-booku nějaké zázračné marketingové postupy?

Ne, nejsou. Přesto, že jsem se dlouhodobě zabýval psychologií ovlivňování a pokročilými marketingovými postupy, sám žádné manipulativní techniky nepoužívám a ani nejsou v tomto e-booku uvedeny. Uvádím zde ty nejpřirozenější přesto dlouhodobou praxí opakovaně ověřené způsoby, jak si přitáhnout a vybudovat klientelu na Vaše masáže.

Jsou uvedené způsoby přirozeného marketingu skutečně funkční?

Ano, jsou. I přes přirozenost, a i jednoduchost marketingových nástrojů uvedených v tomto e-booku, jsou to marketingové nástroje velmi silné, a i když si vyberete a budete aktivně používat jen část z nich, výrazně se posunete k úspěšnému a dlouhodobě udržitelnému masérskému podnikání.

Nejsou v e-booku jen obecně známé poučky, které mi nic moc nového nepřinesou?

Ne, nejsou. I když při čtení tohoto e-booku Vás může napadat, že to, co čtete je Vám povědomé, nebo dokonce známe a třeba i že jste to vlastně věděli. Neprezentuji v e-booku žádná zázračná marketingová kouzla, ale způsoby marketingu, které jsou velmi přirozené a v mé vlastní praxi opakovaně úspěšně odzkoušené. A ukážu Vám, že tyto přirozené způsoby marketingu mají dostatečnou sílu, abyste na jejich základě vybudovali své úspěšné a dlouhodobě udržitelné masérské podnikání.

Je přirozený marketing zárukou, že vybuduji dlouhodobě udržitelné masérské podnikání?

Ne, není. Přirozený marketing je jednou stranou rovnice úspěchu v masérském podnikání. Tou druhou je kvalita Vašich masáží a úroveň Vašich masérských dovedností. Kvalita a úroveň masérských dovedností je základ, na kterém lze stavět a budovat dlouhodobě udržitelné masérské podnikání. Přirozený marketing je způsob, jak o sobě dát efektivně vědět a přitáhnout si klienty na Vaše masáže. Pokud cítíte, že potřebujete ještě zapracovat na rozvoji Vašich masérských dovedností, může být pro Vás vhodný můj další e-book: Vše, co potřebujete vědět pro rozvoj masérských dovedností.