Začínáte s masérským podnikáním?

Věděli jste, že máte k dispozici komplexního a na českém trhu jedinečného průvodce pro začínající maséry a masérky?

Chcete výrazně akcelerovat rozvoj svých masérských a podnikatelských dovedností, přitáhnout si tu správnou klientelu a vybudovat si své vlastní prosperující a úspěšné masérské podnikání? Vědět, co vše Vás na masérské cestě čeká a jak se s tím nejjednodušeji vypořádat?

Série e-booků Průvodce maséra Vás provede od základního zorientování v masérské profesi, otevření vlastního masérského studia, rozvoje Vašich masérských a podnikatelských dovedností, budování klientely, až k dlouhodobě udržitelnému

a úspěšnému masérskému podnikání.

Pořiďte si kompletní sérii e-booků Průvodce maséra již dnes!

Cesta maséra

Jaké možnosti máte a co obnáší cesta maséra či masérky
Tento e-book je velmi realistickým a praktickým pohledem na masérskou cestu životem. Zvažujete-li, že byste se v budoucnu mohli věnovat masážím, je tento e-book pro Vás. Dozvíte se, co obnáší a jaké mají výhody a nevýhody tři způsoby, jak maséři a masérky fungují. Budete vědět, jaké jsou předpoklady a jaké ideální startovní podmínky na cestu maséra či masérky. Naučíte se na své masérské cestě používat sílu záměru a tvořivé vlny.
127 Kč

16 kroků pro úspěšné otevření masérského studia

Jak s jistotou otevřít své vlastní masérské studio a mít pevné základy pro Vaši úspěšnou masérskou praxi
Díky tomuto e-booku zjistíte, jak s jistotou a krok za krokem otevřete své vlastní masérské studio a získáte tak pevné a stabilní základy pro Vaši úspěšnou masérskou praxi. Není to jen pár rad do začátku, ale představuje ucelený a komplexní návod k úspěšnému otevření masérského studia. Nebudete se již muset obávat, jestli máte či nemáte vše v pořádku a budete se tak moci v klidu soustředit na rozjezd Vaší úspěšné masérské praxe. Představuji Vám jednoduchý a komplexní návod, jak masérské studio otevřít, se kterým budete mít 100% jistotu, že jste na nic podstatného nezapomněli.
250 Kč

Vše, co potřebujete vědět pro rozvoj masérských dovedností

Všechna důležitá témata na cestě zrání masérských dovedností, na co se zaměřit a jak dělat kvalitní a profesionální masáže
Dozvíte se, co jsou základní stavební kameny rozvoje masérských schopností a dovedností. Budete vědět na co se zaměřit a čemu se při rozvoji masérských dovedností naopak vyvarovat. Naučíte se, jak rozvíjet masérské dovednosti s přihlédnutím k Vaší vlastní seberealizaci a kreativitě. Dozvíte se, jak se v masážích specializovat a stát se profesionálem ve svém oboru. Budete vědět, jak si na Vaší masérské cestě stále udržovat radost a naplňovat její smysl.
400 Kč

Jak vytvořit skvělou webovou stránku masérskému studiu

Komplexní návod k tvorbě obsahu webové stránky masérského studia.
Nástroje a prvky webu, aby byl dobře dohledatelný na internetu a aby Vaše návštěvníky zaujal, inspiroval a přiměl k objednávce Vaší masáže. Povinnosti na webu podnikatele dané zákonem. Způsoby, jak na Váš web bezplatně přivést více lidí. Strategii, jak z Vašeho webu vytvořit silný marketingový nástroj. Podrobně popsané klíčové prvky silného webu a způsob, jak je co nejefektivněji a nejjednodušeji vytvořit.
400 Kč

Přirozený marketing pro masérská studia

Přirozené a jednoduché způsoby, jak vytvořit stabilní a stále přibývající klientelu a vybudovat si tak dlouhodobě udržitelné masérské podnikání.
Dozvíte se, jak pomocí přirozeného marketingu vytvořit úspěšné a dlouhodobě udržitelné masérské podnikání. Naučíte se jak na efektivní komunikaci a sebeprezentaci. Budete schopni výrazně podpořit Vaše doporučování nejen Vašimi zákazníky. Budete umět využívat mnoho dalších jednoduchých způsobů přirozeného marketingu pro masérské studio. Dlouhodobou praxí opakovaně ověřené způsoby, jak si přitáhnout a vybudovat stabilní klientelu na Vaše masáže.
600 Kč

Kompletní série e-booků Průvodce maséra

E-book: Cesta maséra

E-book: Jak otevřít masérské studio

E-book: Vše, co potřebujete vědět pro rozvoj masérských dovedností

E-book: Jak vytvořit skvělou webovou stránku masérskému studiu

E-book: Přirozený marketing pro masérská studia

Celá kompletní série e-booků Průvodce maséra je za cenu 1 777 Kč

Tedy za méně než je cena běžného jednodenního masérského kurzu!

Kdy se chcete posunout ke splnění svých snů, když ne právě teď?

Chcete kompletní sérii Průvodce maséra věnovat jako dárek?

Nejste si jisti, zda e-booky jsou to pravé pro Vás?

Máte mou 30 denní garanci vrácení peněz.

Jsem přesvědčený, že se Vám tato investice vyplatí.

Prohlédněte si e-booky a až poté se rozhodněte.

Pokud nebudete 100% přesvědčeni,

že se Vám tato investice vyplatí,

napište mi a vrátím Vám všechny Vaše peníze.

Otázky a odpovědi

Jsou e-booky Průvodce maséra vhodné pro mě?

E-booky jsou vhodné především pro začínající maséry či masérky, kteří chtějí budovat svou masérskou praxi a být nezávislými a úspěšnými masérskými profesionály. Stát pevně na svých nohou a zároveň se ve své práci naplno seberealizovat.

Mohu dát e-booky Průvodce maséra někomu jako dárek?

Ano, můžete je darovat někomu, o kom víte, že se právě vydává či vážně uvažuje vydat se na masérskou cestu a pustit se do masérského podnikání. E-booky koupíte formou dárkového poukazu, na němž bude uveden jedinečný slevový kód na slevu ve výši 100% ceny. Dárkový poukaz objednáte klikem na tlačítko „Zakoupit e-booky Průvodce maséra jako dárek“ výše na této stránce. Na celou sérii e-booků se vztahuje 30denní garance vrácení peněz bez udání důvodu, pokud se tedy s dárkem nestrefíte, do 30 dní Vám na Vaši žádost, bez udání důvodu, vrátím celou Vaši investici zpět.

Naučím se s těmito e-booky masírovat?

NE, nenaučíte. Nevěnuji se zde výuce konkrétních masážních technik. Pro praktické zvládnutí masérských a terapeutických technik je nejvhodnější přítomnost živého učitele a tady vidím nezastupitelnou roli kvalitních masérských škol a jejich na praxi zaměřených kurzů. Dozvíte se ale, jak pojmout, řídit a zaměřit celkový koncept zrání Vašich masérských dovedností, rozvinout své masérské umění. Jak být nezávislými a úspěšnými masérskými profesionály. Stát pevně na svých nohou a zároveň se ve své práci naplno seberealizovat.

Jsou e-booky Průvodce maséra zárukou, že vybuduji své úspěšné masérské podnikání?

Ne, nejsou. E-booky Průvodce maséra Vám předkládají vodítko pro Vaši masérskou cestu, které Vás provede od úplného začátku až k pokročilému umění masáže a k úspěšnému a naplněnému masérskému podnikání. Vše zde uvedené je založené na mé dlouholeté praxi postupně maséra zaměstnance, živnostníka, majitele tří masérských studií a učitele masáží. S e-booky Průvodce maséra můžete výrazně akcelerovat svůj masérský rozvoj a růst Vašeho masérského podnikání. Je to však Vaše masérská cesta a je třeba, abyste jí prošli sami.

Co když zjistím, že e-booky Průvodce maséra pro mě nejsou vhodné?

I to se může stát. Je mi jasné, že se nemusím trefit do Vašeho vkusu, nebo se rozhodnete, že pro Vás masérská cesta není ta pravá. A právě proto Vám dávám 30denní garanci vrácení peněz. Bez udání důvodu do 30 dní Vám na Vaši žádost vrátím celou Vaši investici zpět.