Masérský kurz Rituál pěti elementů

"Chtěl jsem svým klientům přinést masáž, která nebude jen o technickém promasírovaní svalů či mechanickém uvolnění ztuhlosti. Masáž, při které se budou schopni vrátit do sebe, spojit se svým vnitřním zdrojem a proudem životní síly v sobě." Dušan Jirásek

Dušan Jirásek

„Netušila jsem, že masáž může obdarovávat nejen toho, kdo jí přijímá, ale také toho, kdo jí dává.“

Hanka W.

Nejsem masérka, ale díky Dušanovi se jí nejspíš opravdu stanu...

Hanka W.

Všechny mé masáže jsou od té chvíle trochu jiné...

Tomáš Šarapatka

Krásné spojení intuitivního masírování do jasného a snadno přizpůsobivého řádu mě nadchlo...

Káťa T.

Jak jsem se k provázení na cestě k sobě dostal?

Masáž Rituál pěti elementů je masáž inspirovaná Indií. Je to rituální masáž, která postupně využívá techniky blízké jednotlivým elementům podle indické filozofie - země, voda, vzduch, oheň a akáša.
Masáž Rituál pěti elementů je propracovaná, mnoha lety praxe ověřená technika rituální masáže. Neslouží jen k promasírování svalů, ale hlavně přeladění do velmi hlubokého stavu relaxace a to nejen v rovině svalů, ale i pocitů, emocí a myšlenek. S masérem se při této rituální masáži přenesete do hloubky uvolnění, kterou jste ani netušili a která se při běžném způsobu života ani nemůže vynořit. Po masáži Rituál pěti elementů je vhodné se po zbytek dne věnovat relaxačním aktivitám a plout tak dále na vlně uvolnění a hluboké relaxace, kterou při této masáži objevíte.Tato masáž má silné harmonizační účinky na celého člověka a také na rozproudění a zharmonizování jemných tělesných energií. Účinek tohoto rituálu se projeví také v hlubokém zklidnění, pozitivním naladění a přetrvávajícím pocitu lehkosti. Masíruje se celé tělo, záda a šíje, nohy, ruce a hlava.

Masérský kurz Rituál pěti elementů
Masérský kurz Rituál pěti elementů

Masáž Rituál pěti elemetů vznikla v roce 2011

jako reakce na můj silný vnitřní impulz a potřebu jí vyrvořit.

"Chtěl jsem svým klientům přinést masáž, která nebude jen o technickém promasírovaní svalů či mechanickém uvolnění ztuhlosti."

Masáž, při které se budou schopni vrátit do sebe, spojit se svým vnitřním zdrojem a proudem životní síly v sobě.

Masáž, při které se vrátí do hlubokého niterného ticha a proudu životní síly v sobě.

Jde o citlivý a jemný způsob, jak zklidnit roztěkanou mysl, uvolnit vystresované tělo a rozproudit blahodárné energie přinášející následné oživení a nadechnutí do dalšího života.“

Následující termín masérského kurzu Rituál pěti elementů je:


5. - 7.5.2023

Do kurzu zbývá ještě:

Na kurzu jsou právě volná místa pro:

0
účastníků

Přihlásit se můžete na webu centra Život Naživo, ve kterém se kurz odehrává:

Důležitá fakta o masáži Rituál pěti elementů:


  • Autorem a v současné době jediným lektorem masáže Rituál pěti elementů je Dušan Jirásek.
  • Masáž Rituál pěti elementů je masáž inspirovaná Indií. Nevznikla v Indii a není starobylá.
  • Masáž Rituál pěti elementů není masáž pěti kontinentů a nemá s ní nic společného.
  • Kurzem masáže Rituál pěti elementů prošlo od roku 2011 již stovky masérů a masérek.
  • S masáží Rituál pěti elementů se setkáte v mnoha masérských studiích, hotelích a lázních po celé ČR.
  • Na masérském kurzu Rituál pěti elementů obdržíte skripta a certifikát o absolvování.

Zkušenosti účastníků kurzu Rituál pěti elementů:


Tahle masáž a přístup Dušana na kurzu jsou naprosto jedinečné....

Tahle masáž a přístup Dušana na kurzu jsou naprosto jedinečné. Alespoň za sebe mohu říct, že jsem dostala mnohem více, než pro co jsem tam původně šla. Kromě toho, že je možné se tuto masáž opravdu během kurzu naučit, také informace, které Dušan sdílí, jsou nesmírně zajímavé a cenné. Možná, že někomu pomohou něco změnit, udělat poslední krok.....Díky Dušane.
Kamila

Byl to pro mě krásný, láskyplný a celkově velice "nabitý" víkend...

Kurz Rituál pěti elementů v podání Dušana Jiráska se mi moc líbil. Byl to pro mě krásný, láskyplný a celkově velice "nabitý" víkend. Rituál pěti elementů je krásná, hluboce uvolňující masáž. Působí na mě lehce, přirozeně, plynule, bezpečně, jemně a silně zároveň a to jak v roli maséra, tak i v roli toho kdo ji dostává. Velice za ní děkuji a vřele doporučuji! 🙂
Květa Fialová

Nejsem masérka, ale díky Dušanovi se jí nejspíš opravdu stanu...

Chtěla bych poděkovat Dušanovi za krásný zážitek, kterého se mi dostalo v podobě jeho kurzu. Samotná masáž hovoří o svém stvořiteli mnohé, jeho otevřenost a laskavý přístup, jdoucí ruku v ruce s ochotou podělit se o své umění a vědění, mě prostě a jednoduše nadchla. Nejsem masérka a až dosud nikdy mě ani nikoho v mém okolí nenapadlo, že bych jí mohla někdy být, ale díky Dušanovi se jí nejspíš opravdu stanu. Netušila jsem, že masáž může obdarovávat nejen toho, kdo jí přijímá, ale také toho, kdo jí dává. Během těch dvou dnů jsem se dozvěděla mnohem víc, než jak zvládnout všechny ty krásné techniky a jsem za to velmi vděčná. Doporučuji tento kurz nejen masérům, kteří chtějí svým klientům nabídnout něco opravdu nevšedního, ale i lidem, kteří hledají a možná sami ještě tak úplně nevědí co, protože já jsem to tu našla a jsem za to velmi vděčná. Díky Dušane!
Hanka W.

Všechny mé masáže jsou od té chvíle trochu jiné...

Kurz, vedený v Praze Dušanem Jiráskem pro mě byl mimořádným zážitkem hned v několika směrech: Absolvoval jsem již hodně kurzů a poznal řadu lektorů. Tento považuji, tak jako i lektora, za jeden z nejlepších. Jemné ale pevné vedení celé skupiny zkušeným, kultivovaným a velmi sympatickým Dušanem, vyzdvihuji právě kvůli své vlastní "schopnosti" být rušivým a obtížným účastníkem 🙂 Rituál sám mě doslova nadchnul, protože po mnoha naučených "stylech pro samotný styl" jsem se setkal s originálním konceptem, který masér vytvořil pro klienta (a malinko pro sebe) a je to nesmírně znát. Když se spousta zkušeností a znalostí procedí skrz srdce, vyjde vám R5E ;-)! Dušan nám také ukázal, že myšlenka může konat. Přijal jsem to za své a cítím, že nejen poslední element, ale všechny mé masáže jsou od té chvíle trochu jiné...
Tomáš Šarapatka

Krásné spojení intuitivního masírování do jasného a snadno přizpůsobivého řádu mě nadchlo...

Krásné spojení intuitivního masírování do jasného a snadno přizpůsobivého řádu mě nadchlo. Navíc Dušan je skutečně krásná a příjemná duše na tom správném místě :-). Ráda budu poskytovat rituál pěti elementů svým klientům a ráda se budu vracet k Dušanovi na masáže.
Káťa T.

Lepší masáž jsem nezažila. Pro mě šitá na míru...

Byl to pro mě silný zážitek. Jsem ráda, že jsem tento kurz absolvovala. Byli super lidičky. Dušan má krásnou duši a srdíčko na dlani. Lepší masáž jsem nezažila. Pro mě šitá na míru. Ještě jednou moc děkuji za krásný víkend. Kurz všem doporučuji.
Marie Moravcová

Absolvování kurzu Rituálu pěti elementů pro mě byla krásná zkušenost...

Absolvování kurzu Rituálu pěti elementů pod vedením Dušana Jiráska pro mě byla krásná zkušenost. Dušana vnímám jako skvělého maséra a učitele praktikujícího holistický přístup k člověku, který nám na kurzu předal nejenom "know how" Rituálu pěti elementů, ale navíc mnoho užitečných informací a nových úhlů pohledu, jak posunout práci maséra na vyšší stupeň kvality a být tak pro svět stále hodnotnějším přínosem 🙂
Lada Šipková

Jde o velmi příjemnou techniku, při které se klient dostává do hlubokého relaxu...

Jsem také absolventkou kurzu Rituál pěti elementů, který mě naučil Dušan, autor této metody. Jde o velmi příjemnou techniku, při které se klient dostává do hlubokého relaxu...tělo velmi odpočívá a startuje sebe regeneraci. Po masáži se klienti cítí příjemně, uvolněně, jsou usměvaví a spokojení. Velmi doporučuji.
Zlatka Popelová

Tato úžasná rituální masáž vám umožní naprosto vypnout...

Děkuji, že jsem měla možnost absolvovat kurz této jedinečné masáže přímo od autora. Tato úžasná rituální masáž vám umožní naprosto vypnout a odpočinout si od každodenních starostí a načerpat tak novou sílu a energii. Díky moc, že jsem si masáž mohla vyzkoušet na vlastní kůži a mohu tento relax dopřávat i svým klientům.
Eva Anabell