Provázení na cestě k sobě

"Soucit - To není pro mě plané či teoretické slovo. Je to esence mé práce, způsob jak pracuji se svými klienty. Tvořím pole soucitu, bezpečí a hlubokého přijetí, kde dochází k hlubokému léčení a integraci oddělených a traumatizovaných částí." Dušan Jirásek

Dušan Jirásek

Jak jsem se k provázení na cestě k sobě dostal?

"I přesto, že se mi i dříve ve vnějším světě dařilo, měl jsem vlastní úspěšné podnikání, zaměstnával lidi, byl jsem vyhlášený a žádaný terapeut na pohybový aparát a učitel masáží, hodně jsem cestoval po světě a tak dál. Přesto jsem žil velkou část svého života ve neuspokojivém podvědomém nastavení, v pocitech odmítnutí, nervozity, stažení, tlaku, neschopnosti a beznaděje si s těmito pocity poradit, neschopnosti mít ze sebou i s ostatními lidmi hluboký a blízký vztah a neschopnosti dlouhodobě žít naplněný partnerský vztah. Měl jsem velmi blízko k pocitům dotčení už při náznaku kritiky a upadal jsem do beznaděje a rezignace. Žil jsem na povrchu, v odpojení se od sebe „Silný, úspěšný, cílevědomý, šťastný, žijící život snů – prostě v pohodě a nad věcí.“ a snahou před těmito pro mě z nitra ohrožujícími pocity jakkoliv utéci a zaplácnout a umlčet je čímkoliv z vnějšku. Snažil jsem se, ale něco tomu chybělo a nehýbal jsem se z místa."

"Ve tvoření vnější reality jsem se cítil silný, ale ve změně vnitřního nastavení se to nedařilo a byl jsem z toho rezignovaný."

"V posledních pěti letech jsem prošel procesem, při kterém jsem dokázal uvidět a změnit své podvědomé nastavení, které mi bránilo hnou se z místa. Prolomil jsem ledy a postupně uvolnil ze své mysli i těla to, co mě v tomto nastavení roky udržovalo a co mělo tendence mně do něj znovu vracet. Nejsem nikde na konci cesty. Stále objevuji, přijímám, měním a učím se nové. Ušel jsem však už dost, abych viděl, jak se mění můj život a kvalita mého prožívání a vztahů. Přestal jsem tolik posuzovat sebe i druhé lidi. Začal jsem být více upřímný k sobě i druhým. Mnohem více jsem začal důvěřovat životu i sobě a otevírat své srdce blízkosti a lásce. Přestal jsem upadat do rezignace z neschopnosti se cítit dobře. Neutíkám před intenzivními emocemi a sám je někdy používám. Postavil jsem se do svého středu a do své síly a když zaklopýtám, rychle si znovu stoupnu zpět."

"Podařilo se mi udělat změny, které jsem po většinu svého života považoval za nemožné."

"Lidi, se kterými jsem dříve pracoval jen v rámci masáží, koučinku a pohybového aparátu, jsem poté přirozeně začal svým způsobem provázet k sobě. A změny a výsledky byli mnohem hlubší. Kromě zlepšení fyzického stavu se začali dít hlubší změny i v dalších oblastech jejich životů."

Provádím skutečnou

a hlubokou změnou

Jak provázení na cestě k sobě probíhá?

Asi proto, že jsem v čínském horoskopu ohnivý drak, tak mám dar, že dokážu vidět věci z nadhledu, ve velké jasnosti a přesně je pojmenovat. Vždyť mít jasno v tom kdo jsem, kam jdu, a jak se tam dostanu je základem pro to cítit se v životě smysluplně a naplněně.

Potřebujeme také uvidět, jak je nastavený náš myšlenkový autopilot a jestli nejde na opačnou stranu, nebo nám neklade přílišný odpor. Tj. když naše auto má zarezlou zpátečku nebo zataženou ruční brzdu. A přenastavit si ho vědomě nyní už vědomě.

Další částí mého provázení je uvolňování staré emoční zátěže z těla. Ty pocity a emoce, které jsme si v minulosti nedovilili prožívat, jsou totiž uložené dlouhodobě v těle. A pro ty, kteří jich tam mají hodně, není základním životním pocitem přirozená živost a radost. Pod nánosem uvízlích neprožitých emocí a traumat se „normálním“ pocitem stává tíha, nespokojenost až depka. A někdy je třeba uvolnit tyto emoce aby se vrátil přirozený pocit živosti, radosti a naplnění.

Provázení však může vypadat i úplně jinak a je to vždy velmi individuální záležitost u každého člověka a momentální situaci ve které se nachází.

 

Proč na provázení na cestě k sobě přijít?

Postupně se vrátíte k sobě, ke své vlastní přirozenosti. Schopnosti vnímat svou vnitřní krásu a svobodu. Prohloubíte schopnost být sami se sebou, ve svém středu a tvořit svůj život, tak abyste se v něm cítili dobře, zdravě a naplněně. Schopnost mít hluboký intimní vztah sám se sebou a následně i s ostatními.

Vytvořím bezpečný prostor a podpořím vás v překonání odporů, které vyvstanou při dotýkání se hlubokých témat a přesvědčení. Ukážu vám tzv. slepé úhly, které nevidíte a na které se potřebujete podívat.

Zkušenosti lidí z mého provázení na cestě k sobě:


Hlavní přínos je to, že jsem naplno zase začal věřit v sám sebe...

Byla to pro mě první životní zkušenost někomu sdělit své problémy. Trochu jsem se bál, že to bude náročné. Skutečnost byla taková, že to bylo velmi příjemné a přirozené. Vlastně úžasné prozření do jádra problému. Uvědomil jsem si tím sám sebe. Zjistil, že určitě vzorce chování nejsou jenom mé, ale bereme si je po přechozích generacích. Hlavní přínos je to, že jsem naplno zase začal věřit v sám sebe. Zaujalo mě, jak rychle se dají vyřešit věci s kterýma mám problém celý život. Provázení bych doporučil všem, kteří řeší v životě nějaké rozhodnutí. Těm, kteří jsou v něčem zacyklení a těm, kteří ztratili důvěru v sebe.
Radek G.

Provázení mi dalo impulz ke změně v životě...

Provázení jsem chtěla vyzkoušet, protože jsem hledala způsob, jak dát své životní cestě správný směr, jak se pohnout z místa u problémů, ze kterých jsem neviděla východisko. Nejprve jsem provázení brala jako hru, ale hned první schůzka mě překvapila tím, co všechno může ukázat – nečekané souvislosti, poznání sebe sama, nový úhel pohledu, nadhled. Provázení mi dalo impulz ke změně v životě. Ukázalo mi, že stačí začít u maličkostí, u svého přístupu a v konečném důsledku toho se pak udějí i velké změny. Provázení bych doporučila komukoliv, kdo neví, jak se pohnout z místa (nezáleží na druhu problému) a každému, kdo se chce více poznat.
Tereza P.

Pomohlo mi ukázat cestu, jak být šťastná a spokojená...

Vybrala jsem si provázení u Dušana, aby mi pomohl najít to, co opravdu chci a naučit, jak se vypořádat s problémy. Provázení jsem podstoupila dvakrát a mohu opravdu říct, že a už při prvním mi ukázal cestu, jak být spokojeným člověkem a jsem naprosto nadšená, že někdo takový jako Dušan existuje a že dokáže pomoci lidem, kteří mají různé problémy. Dušan mi během provázení pokládal otázky, abych přišla na to, jak být spokojená a jak se vypořádat s věcmi, které mi vadí. Provázení mi rozhodně vyhovovalo. Pomohlo mi ukázat cestu, jak být šťastná a spokojená. Provázení bych doporučila lidem, kteří nevědí, co chtějí, či jak toho dosáhnout a rádi by na to přišly. Ať už se to týká jakéhokoliv tématu. Dušan je rozhodně kouzelník.
Andrea M.

Provázení u Dušana mi otevřelo jiné cesty, když jsem se zasekla...

Provázení u Dušana mi otevřelo jiné cesty, když jsem se zasekla, a hlavně mi pomohl nestát v životě na místě a s radostí a láskou se posunout a žít dál. Doporučila bych ho všem, kdo má pochybnosti. Neví, co a jak dál nebo si není jistý svou cestou a také lidem, kteří vyhořeli.
Hana M.

Cena a délka provázení na cestě k sobě - naživo i online:


Provázení na cestě k sobě
Délka 60 minut
1 000 Kč
Délka 120 minut
2 000 Kč

Přihlašovací formulář


Co vám provázení na cestě k sobě přináší?


Žít a konat více v souladu ze sebou, svými pocity a tělem

Zorientovat se v situacích a mít jasno

Nalézt a vnímat co skutečně chcete

Přijít na nové nápady a možnosti

Vykročit od nápadů k reálným činům

Převzetí zodpovědnosti za sebe a svůj život

Více energie a motivace se hnout z místa

Obnovit sebevědomí a důvěru v život